همراه من چی هست؟! چجوری شروع شد؟

تو این چند وقتی که باهاتون حرف زدم، خیلی ازتون شنیدم که میخوای بیای استرالیا نمیدونی چیکار کنی، از کجا شروع کنی، یا تو مسیرش احساس تنهایی می‌کنی,اصلا چجوری مسیر رو باید شروع کنی یا تو پروسه هستید و نگرانید و نمیدونید چجوری از وقتتون استفاده کنید که اینجا موفق تر باشید، یا حتی آمدی استرالیا نمیدونی چی کار کنی، چجوری  خونه بگیرید و کار پیدا کنید و زندگیتونو بسازین.

این پکیج برای شماست این پکیج اینجاست که ریشه و اساس مهاجرت و زندگی موفق رو برات بسازه !

منم ۱۰-۱۵ سال پیش مثل تو! نشسته بودم  دنبال یک تغییر بودم و گفتم دیگه اینجوری نمی‌شه! راستشو بخوای  تو خواب هم نمیدیدم زندگی الانم رو! با این تفاوت که ای کاش اون زمان یک همچین پکیجی و گروهی بود، که بهم بگه چی کار کنم و یار و همراهم باشه. من هیچکس رو تو استرالیا نداشتم، وکیلم می‌خواست بفرست منو وسط بیابون، یه اینترنت درست و حسابی و اینستگرام و اینا هم نبود اطلاعات بگیریم.

داخل همراه من به شما نشون میدم که مرحله به مرحله از کجا شروع کنید، چی کار کنید! اومدید استرالیا چه کار کنید! متخصص هایی دور هم جمع شدیم که تو این مرحله از شرایط به تو کمک کنیم، از آماده سازی ذهنت, متخصصین مهاجرت و زبان اینا بگیر تا رستوران‌ها و جاهای دیدنی که تو استرالیا باید ببینی! فقط اینا نیست تازه یه گروه از خانواده‌ای محکم و موفق داریم که همهٔ آدمایی که مثل خودت قصد جدی برای مهاجرت دارند، یا تازه اومدند استرالیا رو دور هم جمع شدیم که به هم کمک کنیم. خیلی مهمه که باهم در ارتباط باشید و به هم امید بدید و کمک کنید. نمی‌خوام هیچ کدومتون اینجا احساس تنهایی کنید! از اینا بگذریم، این برنامه روز به روز در حال آپدیت شدن هست! بزرگ تر و کامل تر شدن و گرون تر شدن!

یک بار برای همیشه عضو خانواده می شوید, این مبلغی که می‌بینید ارزون ترین هست و موقته و به زودی تغییر می‌کنه و اگه بشه دیگه شده! البته تو چندین برابر مبلغ پرداختیتو با کلی کارت هدیه و، تخفیف که توی پروگرام هست و مهارت هایی که یاد میگیری از این پروگرام در میاری! به طوره کلی من اینو درست کردم فقط برای جدا کردن آدم‌های جدی. همراه من هدیه‌ای هست از من به آدم‌ هایی که همخون من هستند و میخوان زندگیشونو توی یه خانواده یه موفق تغییر بدن. به علاوه یه حاصل سالها تجربه ی من اینجا، از مهاجرت تا زدن بیزینس و کمپانیهای موفق در استرالیا. هدیه به آدم‌ هایی که واقعا میخوان زندگیشونو رو به بهتر تغییر بدن. 

و در آخر کسایی که منو میشناسند میدونند که من چقدر دوستون دارم! چجوری با جون و دل، دلم می‌خواد زندگیتو اونجوری که می‌خوای شیفت بدی!
ولی این برنامه واسه همه نیست. برای همین پایین. از تو سوال میپرسم که قبل از عضویت جواب بدی. 

جالبه بدونید من هر روز ۲۰ تا ۷۰ تا دی امِ سوال میگیرم در خصوص مهاجرت. من نمیتونم دوباره دوباره جواب سوالای همه‌رو بدم، خصوصا اینکه معمولان بعدش باز هم سوالای بعدی می‌پرسن من اینجا اکثر سوالات رو با جزئیات توی این پک توضیح دادم. حتی بعضی از سوالاتی که شما فکر نمیکنید. من هم یه تایم محدودی در طول ۲۴ ساعت دارم و می‌خوام روی ادمهای جدی فوکوس کنم

قیمت عضویت توی این گروه و  ۹۹۰ تومان هستش. خدارو شکر من به این ۹۹۰ تومن احتیاجی ندارم، اگه به دلار حساب کنی خنده داره! اینجا تقریبا می‌شه پیتزای معمولی باهاش خرید.  ولی همین مبلغ کمک می‌کنه که من آدمهای جدی رو از بین فالور‌ها جدا کنم. شما با این مبلغ به خانواده یه همراه من و خودتون کمک می‌کنید که بتونیم در نهایت به آدمهای بیشتری کمک کنیم.

معتقدم موفقیت هر ایرانی در زندگی، در نهایت افتخارش برای همهٔ ماست.!…

"*" indicates required fields

لطفا حتما صفحه کلید خود را در حالت زبان انگلیسی قرار دهید.
لطفا حتما صفحه کلید خود را در حالت زبان انگلیسی قرار دهید.
لطفا حتما صفحه کلید خود را در حالت زبان انگلیسی قرار دهید.
وضعیت تاهل
مرحله مهاجرت
وضعیت زبان انگلیسی
نحوه ی آشنایی با من