همراه من
رسید!

بالاخره تونستم!

بلاخره شد، چیزی رو‌ درست کنم که منتظرش‌ بودم. روزی که احساس می‌کنم حاصل تلاشم میتونه تو زندگی خیلی‌ها تاثیر گذار باشه!

تو این چند وقت که پیج اینستاگرامم رو زدم، با خیلی‌هاتون حرف زدم. خیلی‌هاتون گفتید می‌خواید بیاید استرالیا نمیدونید از کجا شروع کنید، یا دارید میاید استرالیا یا استرالیا اومدید و نمیدونید چه کار کنید!

همراه من، برنامه ای هست که برای شماست!

داخل همراه من به شما نشون میدم که مرحله به مرحله از کجا شروع کنید، چی کار کنید! اومدید استرالیا چه کار کنید! متخصص هایی دور هم جمع شدیم که تو این مرحله از شرایط به تو کمک کنیم، از متخصص مهاجرت و زبان اینا بگیر تا رستوران‌ها و جاهای دیدنی که تو استرالیا باید ببینی! فقط اینا نیست تازه یه گروه داریم که همهٔ آدمایی که مثل خودت قصد جدی برای مهاجرت دارند، یا تازه اومدند استرالیا رو دور هم جمع کردیم. خیلی مهمه که باهم در ارتباط باشید و به هم امید بدید و کمک کنید. نمی‌خوام هیچ کدومتون اینجا احساس تنهایی کنید! از اینا بگذریم، این برنامه روز به روز در حال آپدیت شدن هست! بزرگ تر و کامل تر شدن و گرون تر شدن!

یک بار برای همیشه عضو شو! این مبلغی که می‌بینید ارزون ترین هست و موقته و به زودی تغییر می‌کنه و اگه بشه دیگه شده! البته تو چندین برابر مبلغ پرداختیتو به روش های مختلف از این پروگرام در میاری! وقتی بخری می‌فهمی چی میگم!

ببین ۱۰-۱۵ سال پیش منم مثل تو! نشسته بودم ، تو خواب هم نمیدیدم زندگی الانم رو! با این تفاوت که من هیچکس رو تو استرالیا نداشتم، وکیلم می‌خواست بفرست منو وسط بیابون، یه اینترنت درست و حسابی و اینستگرام و اینا هم نبود اطلاعات بگیریم.

انتخاب با تو هست که از این شرایط استفاده کنی!

کسایی که منو میشناسند میدونند که من چقدر دوستون دارم! چجوری با جون و دل، دلم می‌خواد زندگیتو اونجوری که می‌خوای شیفت بدی!
ولی این برنامه واسه همه نیست. اگه فکر میکنی این پروگرام واسهٔ تو یه ریسکه، مهاجرت واسهٔ تو نیست! چون مهاجرت کلا یعنی ریسک! اینم دوستانه و از روی علاقه گفتم!

دوستون دارم اشکان